Školní družina  –  INFORMACE PRO RODIČE

Školní družina zahajuje provoz 4. září od 9 hodin do 15 hodin.
Od 5. září bude již běžný provoz: ranní družina od 6.50, odpolední družina 11.40 až 17.00.
Zápis žáků 2. a 3. ročníků proběhne v pondělí 4. září od 8.00 do 9.00 hodin v budově družiny.
Druháci již přihlášku mají, prosíme přesto rodiče o upřesnění nástupu dítěte do družiny a podepsání potřebné dokumentace.

V případě naplnění kapacity školní družiny mohou děti využít Školní klub – p. uč. Ondráčková.
V letošním školním roce dojde k navýšení poplatku za školní družinu. V tuto chvíli se změna řeší ( zřizovatel s vedením školy), zaplaťte, prosím, až bude částka upřesněna!

Ve čtvrtek 31.8. 2023 se uskuteční informativní schůzka rodičů prvňáčků a dětí z přípravné třídy.

Schůzka bude průběžně v době od 10 do 16 hodin, rodiče potvrdí svůj zájem o školní družinu,
seznámí se s podrobnějšími informacemi, upřesní docházku svého dítěte, podepíšou potřebnou dokumentaci, děti si prohlédnou prostředí družiny.

Alena Ježková, vedoucí vychovatelka