Závody OVOV Kladno 19.3. 

Blahopřejeme medailistkám Monice Hofmanové – 1. místo a Adéle Riemerové – 3. místo. Být úspěšný ve 4 disciplínách (trojskok snožmo, vrh medicimbalem vzad, skok přes švihadlo a leh-sedy) není snadná věc. Jsme rádi, že výkony našich sportovců patří k nejlepším v našem okrese. Děkujeme všem dětem, které naši školu reprezentovaly a prosíme tyto sportovce, aby zůstali v pohotovosti, zda na body postoupí do krajského kola ve Slaném 7.5. (D. Botoš, M. Giňo, F. Tóth, M. Potluka, J. Pokorný, T. Mendl, V. Kovaříková, N. Králová, K. Bílková, E. Heřmanová, A. Riemerová, K. Šmídová, A. Heřmanová, K. Knoflíčková) Družstvo naší školy skončilo na 5. místě a minulý rok jsme z této pozice postupovali, tak nám držte palce. Ve Slaném se můžeme setkat s těmito disciplínami: běh 60m, skok daleký, shyby na šikmé lavičce, kliky, hod kriketovým míčkem, běh 1km nebo plavání.

D. Hubáčková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..