All posts by Tomáš Perlík

11Lis/19

22.11. Ředitelské volno

Ředitel Základní školy Velvary, okres Kladno vyhlašuje na den 22. listopadu 2019 tzv. „ředitelské volno“. Ředitelské volno je vyhlášeno z důvodu DVPP pedagogického sboru – Velvarský Bett.
Školní družina bude otevřena v případě zájmu 15. dětí. Školní klub bude uzavřen. Provoz školní jídelny je omezen. Vyučování bude pokračovat v pondělí 25. listopadu 2019.

11Lis/19

2. ročník akce Velvarský BETT

Pro všechny z řad pedagogům ze základních i mateřských škol se zájmem o digitální technologie ve výuce. Přijďte se seznámit s interaktivními výukovými metodami umožňující zapojení žáků do výuky a současně sami ve workshopech vyzkoušet jejich využití.
Jak využívat interaktivní prvky, pomůcky, aplikace ve výuce a efektivně rozvíjet možnosti každého z nás – jak žáků, tak pedagogů. Nechceme vás zatěžovat přednáškami, a proto máme pro vás pouze a jen praktické ukázky a využití v praxi.