Francie – florbalový turnaj

Děkujeme všem žákům, kteří nás reprezentovali na florbalovém turnaji ve Francii. V soutěži týmů jsme skončili na 1. a 3. místě. Pro finále jsme zvětšili hřiště, spojili týmy a zápas Česká republika X Francie jsme vyhráli. Poděkování patří za podporu městu Velvary, Metal Trade Comax s.r.o. a panu Webingerovi, kteří nám pomohli s dopravou. Kralupy Wolves nás podpořili výrobou týmových vlajek. Velké poděkování patří výboru pro spolupráci měst v Montbert, který nás vřele přivítal a zajišťovat pro nás jídlo, ubytování a program. Na fotografiích uvidíte i naši krátkou návštěvu Paříže. Rodičům děkujeme, že s námi kluky pustili, fandili nám a podporovali nás. 

D. Hubáčková, K. Gruncl

« z 9 »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..