Základní škola Velvary Vám nabízí poslední volná místa v přípravné třídě pro žáky, kteří zažádali při zápisu do 1.ročníku o odklad povinné školní docházky.

Naše přípravná třída má již mnohaletou tradici.
Žáci se účastní výuky každý den od 8.00 do 11.40 hodin podle speciálního výuko-

vého programu. Výuku vede aprobovaný pedagog spolu a asistentem.

Výuka probíhá v historické budově, která je pro děti nově zrekonstruována. K budo- vě přiléhá zahrádka s dětskými hracími prvky – v době pěkného počasí výuka pro- bíhá i venku.

Stravování je zajištěno ve školní jídelně.

Děti se účastní kulturních i výukových akcí, které jsou zajišťovány pro celou školu a tím jsou nenásilnou formou seznamovány s režimem školy, budovou, spolužáky i ostatními vyučujícími.

Spolupracujeme s mateřskými školami v okolí – pro děti jsou organizovány společ- né akce, výlety apod.

V odpoledních hodinách mohou rodiče pro své děti využít školní družinu i zájmové kroužky.

Pokud máte zájem o zařazení Vašeho dítěte do přípravné třídy, je možné podat žá- dost (najdete ji na webových stránkách školy), připojit doporučení poradenského za- řízení a dětského lékaře a vše zaslat na adresu naší školy nejpozději do června 2020.

Velvary, 20. 5. 2020

Těšíme se na Vás!