Zápis do 1. ročníku


Od pondělí 4. 5. 2020 do 7. 5. 2020 od 8.00 do 11.00 a odpoledne od 13.00 do 15.00 hodin je možné si v recepci školy vyzvednout rozhodnutí o přijetí do 1. ročníku základní školy i odkladu povinné školní docházky (u rodičů, kteří dodali již dokumenty potřebné k rozhodnutí o odkladu, tj. lékař + poradenské zařízení). Zároveň upozorňujeme rodiče, pokud žádali odklad PŠD o možnost podat žádost o přijetí do přípravné třídy.  


Elektronický zápis či žádost o odklad prvního ročníku provedete od 14.4 do 20.4 kliknutím na tento odkaz: https://aplikace.skolaonline.cz/SOL/PublicWeb/ZSVelvary/KWE015_PrihlaskaZS.aspx , po vyplnění si vygenerovanou žádost vytiskněte, podepište a doručte do školy.

V případě, že žádáte o odklad a máte zájem o umístění dítěte v přípravné třídě, stáhněte a vyplňte ještě tuto žádost a zápisní lístek.


V případě, že nemáte možnost provést registraci online, budou pro Vás potřebné formuláře připraveny v papírové podobě od 14.4 do 20.4 před budovou školy.


Prosíme věnujte pozornost schématu zápisu a podrobným informacím k zápisu (naleznete v dolní části stránky), kde se dozvíte jaké formuláře a jakým způsobem je nutné ve vašem konkrétním případě doručit do školy.

Postup při zápisu – schéma


Podrobné informace k zápisu:


4 thoughts on “Zápis do 1. ročníku

  1. Dobrý den, dnes jsem právě viděl toto oznámení. Mohu se příští týden ve škole rozhodnout?

  2. Je jiný způsob jak si vyzvednou rozhodnutí, když v daných časech jsem v zaměstnání?

    1. Dobrý den,
      rozhodnutí o přijetí je možné také zaslat poštou. Proto Vás prosíme o sdělení jména a adresy. Společně s rozhodnutím o přijetí bude také v obálce formulář Převzetí rozhodnutí o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání. Tento formulář o Převzetí rozhodnutí Vás prosíme vyplnit, podepsat a odeslat zpět na Základní školu Velvary, Školní 269, 273 24 Velvary.

    2. Dobrý den, rozhodnutí Vám pošleme poštou. Prosím, spojte se s Mgr. Dragounovou (731 659 309). Došek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..