Zátopkův maraton

Emil Zátopek by z nás měl radost. Časem 2:08:20,14 jsme o 15 minut překonali jeho maratonský čas z Helsinek z roku 1952. Na naší trati se vystřídalo více běžců. Na start přišly děti od přípravky až po deváťáky.  Nadšení pro běh a bezvadnou sportovní atmosféru by nám mohli všichni profesionální sportovci závidět. Nejvíce kol (11) uběhla Salome Midrlová. Nejrychlejším sportovcem byl Milan Dunko. Jedno kolo na našem atletickém stadionu uběhl za 18:19 s. Běhat se dá za každého počasí. Potřebujete jen pohodlné boty a sportovní oblečení. Neláká Vás si to také vyzkoušet?

D. Hubáčková

20231018 100754
Aperture: 2
Camera: SM-G525F
Iso: 40
Orientation: 1
« z 70 »

2 thoughts on “Zátopkův maraton

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..