Výuka plavání

Wikipedie praví, že plavání je pohyb, pomocí kterého se lidé a zvířata dokážou přemisťovat ve vodě pohyby vlastního těla bez kontaktu se dnem. Je to základní dovednost, kterou bychom všichni měli zvládnout. Naše škola zvolila plaveckou školu, se kterou jsme již několik let spokojeni. Plavecké tety se dětem aktivně věnují ve vodě i na břehu. Pomůcky jsou měkké, hezky barevné a krásně se s nimi ve vodě dovádí.  V letošním školním roce budou do Roudnice nad Labem jezdit první, druhé a přípravné třídy. Děti se během výuky pohybují ve velkém a malém bazénu, navštíví saunu a vířivku.

D. Hubáčková

20230926 094814
Aperture: 2
Camera: SM-G525F
Iso: 40
Orientation: 1
« z 43 »

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..