Lyžařský a snowboardový kurz 2023

Aktuality z kurzu

Pondělí

Vzhledem k nevyhovujícím sněhovým podmínkám ve Vysokém jsme dnes zamířili do skiareálu U Čápa v Příchovicích.

Termín: 22.1.- 27.1. 2023
Odjezd: 22.1. v 10:00 od budovy školy (ulice Sokolská)
Ubytování: Vysoké nad Jizerou, Penzion Aktiv, penzion-aktiv.cz
Lyžařské areál: skisachty.cz

Dokumenty ke stažení:
posudek o zdravotní způsobilosti dítěte

Cena kurzu: cca 3900Kč – doprava, pobyt, strava. (cena bude upřesněna dle skutečné ceny dopravy)
Cena lyžařských vleků: 1700 Kč (bude vybíráno při odjezdu autobusu)

Účastníci kurzu, můžete platit doplatek 1900,- Kč  na účet 390885309/0800, variabilní symbol 3. Do zprávy uveďte jméno dítěte a třídu.
Nejpozdější termín zaplacení 15.1. 2023.
Pokud u Vás nastaly jakékoliv změny a Váš syn/dcera na kurz nemůže odjet, dejte to, prosím, co nejdříve vědět. Náhradníci čekají na uvolněná místa. Doporučujeme včasné zamluvení lyží či snowboardů v půjčovnách (Slaný, Kralupy . )

Peníze na vleky a případnou dopravu na další sjezdovky budeme vybírat v hotovosti před odjezdem.

Dotazy, prosím, směřujte na: dagmar.hubackova@zsvelvary.cz, tomas.perlik@zsvelvary.cz nebo na vedení školy: petr.dosek@zsvelvary.cz