Informace pro budoucí 6. ročníky

Vážení rodiče,

pro žáky 6. ročníků je v září připraven adaptační kurz, který se bude konat od 7.9 do 9. 9. 2022.

Jedná se o výjezd tříd s novým třídním učitelem a cílem tohoto adaptačního kurzu jeposkytnout třídní skupině možnost vzájemně se hlouběji poznat a stmelit kolektiv. Procesy vzájemného sbližování a poznávání obvykle trvají měsíce, adaptačním kurzem je lze nastartovat a urychlit během několika dní. Začlenit nové žáky do kolektivu, zvládnout přechod na druhý stupeń.

Rádi bychom, aby se výjezdu účastnili všichni žáci. Na stránkách školy je zřízen účet, kam bychom od Vás žádali platbu na ubytování a stravu. Peníze pošlete během prázdnin, nejpozději 1. 9. 2022. Cena adaptačního kurzu činí 1500 Kč.

Č. účtu: 390885309/0800
Variabilní symbol: 5

Do zprávy pro příjemce: Jméno + příjmení + třída

Doprava bude hrazena. Místo, kam žáci vyjedou je v jednání, podrobné informace o tomto programu budou probrány na první třídní schůzce, která se pro Vás bude konat 1. 9. 2022 od 15.30 hod v ZŠ Velvary v kmenových třídách Vašich dětí pod vedením třídních učitelek.

6. A Mgr. Václava Dvořáková vaclava.dvorakova@zsvelvary.cz
6. B Mgr. Barbora Pavelková barbora.pavelkova@zsvelvary.cz
6. C Mgr. Dagmar Hubáčková dagmar.hubackova@zsvelvary.cz

Děkujeme a věříme, že vyjedou celé třídní kolektivy. Přejeme krásné prázdniny.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..