Pondělí 29.11. testování na Covid-19

Vážení zákonní zástupci,

při testování v pondělí 22. 11. 2021 bylo antigenními testy zachyceno 7 pozitivních žáků, kteří podstoupili PCR testy. Pozitivita se potvrdila u 5 z nich. Aktuálně jsou v karanténě 4 třídy. V pondělí 29. 11. 2021 budou opět otestování všichni žáci i zaměstnanci školy s výjimkou žáků 5.A a 5.B, kteří se o víkendu (27. 11. a 28. 11. 2021) vzhledem k nařízené karanténě podrobí PCR testu a předloží negativní výsledek.
Děkujeme Vám za pochopení.

Mgr. Petr Došek


2 thoughts on “Pondělí 29.11. testování na Covid-19

  1. Dobrý den, protože Váš podnět je všeobecný a neadresný, byl projednán se všemi zaměstnanci. O tom je proveden zápis. Nevím, čím je Vaše tvrzení podloženo. Nerozumím tomu, proč nejste adresný. Pokud máte opravdový zájem situaci, o které píšete řešit, vyzývám Vás, vystupte z anonymity a buďte konkrétní. V opačném případě se pohybujeme v kruhu tvrzení proti tvrzení. Takové prostředí zbytečně zvyšuje již tak velmi složitou personální situaci ve škole. Protože je v mém zájmu situaci aktivně řešit, zvu Vás k osobnímu jednání..
    Věřím ve Vaši odvahu a vstřícnost.

  2. Dobrý den, nedávno jsem Vás pane Došku informoval o tom, že někteří členové pedagogického sboru, kteří nejsou očkováni, nenosí v hodinách respirátor. Vaše odpověď zněla, že to prošetříte. Po zjištění se asi nic nezměnilo, jelikož oni vyučující stále respirátory nenosí. Proto jsem se rozhodl, ze budu informovat MZČR a MŠMT. Děkuji Vám za prošetření. J.Novotný

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..