Lyžařský kurz ZŠ Velvary – 2020

Prosíme přihlášené účastníky o zaplacení zálohy 2000,- do 21.10. na účet školy (390885309/0800. Variabilní symbol 3)

Náhradníci zatím zálohu nemusí platit

=> přihlášení na kurz <=
kapacita kurzu je 55 žáků
ostatní žáci budou zařazeni mezi náhradníky

Termín pobytu: 23.-29.2. 2020

Vážení rodiče,
chcete, aby se Váš syn/Vaše dcera naučil/a nebo zdokonalil/a v jízdě na lyžích nebo na snowboardu? Nabízíme Vám lyžařský kurz pořádaný naší školou

Místo pobytu: Penzion Filip, Stříbrná, filip-pension.unas.cz . Pokoje s WC a sprchou. V penzionu je tělocvična, bar s laskominami a kuchyni dobře vaří.

Skiareál: Bublava, www.bublava.cz
Lyžařský areál disponuje cvičnou loukou, modrými, červenými i černou sjezdovkou.

Sjezdové lyžování a snowboarding: 100m od penzionu je lyžařský areál, vyzkoušíme si i běžecké lyže.(zapůjčí škola)

Program kurzu: sjezdové lyžování, snowboarding, běžecké lyžování, tematické přednášky, večerní hry, zpěv, společenské hry, závody…

Cena kurzu: cca4.300,- Kč(kompletní cenu kurzu oznámíme po domluvě dopravy.)

Zálohu 2000,- Kč zasílejte do 21.10. 2019 na účet školy: 390885309/0800. Variabilní symbol 3, do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení žáka, prosím.

Přihlašování: – online zde na stránkách od čtvrtka 19.9.2019 v 19 hodin a 19 minut 🙂

seznam přihlášených (kapacita kurzu je 55 žáků, ostatní žáci budou zařazeni mezi náhradníky)

Kurz je určen pro žáky 3.-9. ročníků ZŠ Velvary. Přednost budou  mít sedmáci.

Vaše dotazy rádi zodpovíme: dagmar.hubackova@zsvelvary.cztomas.perlik@zsvelvary.cz