Okresní kolo McDonald Cupu

Tři minuty nám dnes chyběly k postupu do kraje
Okresní kolo McDonald cupu bylo ozdobené krásným výkonem malých Bohemáčků v dresech ZŠ Velvary. Potkalo se osm kvalitních mužstev a naše bylo opět suverénně nejmladší, troufnu si však říct, že i nejfotbalovější. Hrálo se na umělce na SK Kladno a to na celou půlku v rozestavění 7+1, což pro naše malé fotbalisty bylo úplně nové. Ale právě velké hřiště dalo vyniknout fotbalovým dovednostem. Turnaj vyvrcholil naším zápasem s Unhoští , která nakonec postoupila do krajského kola. Pokud bychom vyhráli, byli bychom v kraji právě my. A to jsme vedli 1:0 tři minuty před koncem. Pak Unhošť vyrovnala gólem, který v hantýrce najdeme pod pojmem „haluz“ a my jsme se vrhli opět do útoku, abychom v poslední minutě dostali druhý gól. Na jednu stranu nás to mrzí, postup byl blizoučko. Na druhou stranu převládá radost a hrdost na všechny kluky, hráli fantasticky. S Kamilem se těšíme na následující ročníky – naši benjamínci budou téměř ve stejném složení spolu hrát ještě dva roky. Máme se na co těšit. Ale všichni hráči zaslouží velké ocenění za vzornou reprezentaci – takže děkujeme : Matěji Potluko, Matěji Kozino, Vojto Faltusi, Ondro Mareši, Dominiku Jirkovský, Kubajsi Dobeši, Matouši Dobeši, Filipe Tóthe, Marečku Moravče, Milane Dunko !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..