Zápis do prvního ročníku – seznam zapsaných uchazečů

Seznam uchazečů s druhem a výsledkem zápisu

registrace k zápisu:

K zápisu do první třídy je nutná elektronická registrace, při které vyplníte základní údaje nutné k řádnému zápisu a vyberete si přesný čas Vašeho zápisu.

Registrace bude zahájena  20.3. 2018 od 10:00  a ukončena 4.4.2018 ve 12:00

registrace zápisu do prvních tříd ZŠ Velvary

Alternativně je možné se k zápisu registrovat telefonicky od úterý 3.4.2018 od 8:00 do středy 4.4. 2018 do 12:00

dokumenty k zápisu:

Pokud budete žádat o odklad školní docházky, případně školní družinu, nebo přípravnou třídu, můžete si potřebné dokumenty stáhnout již nyní a vyplnit si je doma.

Žádost o přijetí dítěte do přípravné třídy (opraveno)
Žádost o odklad PŠD (opraveno)
Žádost o přijetí dítěte do školní družiny – nové (opraveno)

ZŠ Velvary úzce spolupracuje s fotbalovou akademií. Na škole jsou navýšeny hodiny tělesné výchovy na 5 hodin týdně. Tělesnou výchovu vyučuje trenér fotbalové akademie Kamil Gruncl. Zároveň trenéři i vedení fotbalové akademie se zúčastňují třídních schůzek, kde dochází k vzájemné výměně informací o našich dětech. Společně usilujeme o sportovním rozvoji, ale i studijních výsledcích a chování dětí.

Děti základní školu reprezentují ve sportovních soutěžích a utkáních. Naši fotbalisté budou nyní na jaře bojovat za svoji školu na prestižním turnaji McDonald cup.