Keramický kroužek – zahájení činnosti

Od středy 27.9. začíná keramický kroužek .Děti jsou rozdělené do dvou skupin: 1. skupina –  prvňáci, 2.skupina – druhá a třetí třída. Skupiny se budou střídat, ve středu 27.9. začíná 1. skupina, další středu 4. 10. pokračuje 2. skupina. Začátek hodiny je ve 14.30 hodin, konec podle náročnosti, nejpozději v 16.00 hodin. Je možné, aby si děti přinesly pracovní zástěrku nebo tričko.
Činnost kroužku můžete podpořit dobrovolným příspěvkem 100,- Kč na keramickou hlínu, glazury a jiné pomůcky.
Děkuji Alena Ježková

One thought on “Keramický kroužek

  1. Dobrý den, měla bych dotaz.Bylo by možné ještě přihlásit syna na keramiku? Chodí do druhé třídy.Dekuji Podskalská

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..