26 thoughts on “Škola v přírodě Varvažov

 1. Dobrý večer,
  tak se naposledy hlásíme ze školy v přírodě.
  Dnes ráno jsme vyhodnotili Varvažovský pětiboj, kde si děti převzaly diplomy a odměny. Tři třídy poté podnikly výlet do Varvažova, tam si děti nakoupily dobroty v obchůdku. Čtvrtá třída si zdobila trička. Po návratu a obědě jsme se šli vykoupat. Odpoledne si děti převzali vychovatelé a plnili s dětmi poslední etapu celotáborové hry (Trojská válka). Večer jsme věnovali úklidu a balení věcí.
  Všechny vaše vzkazy (za které moc děkujeme) jsme dětem vyřídili. Zbylé fotografie uveřejníme na webu v průběhu víkendu.
  Návrat máme naplánovaný mezi 12:30 – 13:15 hod. dle dopravní situace, případné informace na mobilu 721 809 578.
  Prosíme, abyste si po příjezdu vyzvedli u svých třídních učitelů dokumentaci dětí a nahlásili odchod s dítětem.

  Přejeme dobrou noc a zítra na shledanou.
  Kolektiv pedagogů ZŠ Velvary

 2. Ahoj Vlaďu :),
  doufám, že se máš moc dobře a užíváš si to tam. Přijely jsme na návštěvu a chybíš nám tu. A doufám, že až příště přijedeme, budeš už doma a budeme společně dovádět.

  S pozdravem holčiny Podhajský 🙂

 3. Dobrý den, zdravíme Vás všechny. Je tam krásně a dle dětských úsměvů se dětem moc líbí, doufám, že se jim bude chtít zítra domů? Moc se nám po nich stýská (hlavně nám po Vladěnce Srbové). Moc ji pozdravujte! Učitelům přejeme hodně pevné nervy a krásné odpočinkové prožití prázdnin. Děkujeme Vám za vše. V pořádku se vraťte.

  S pozdravem

  Srbovi

 4. Dobrý den, prosím pozdravujte Bětku Valešovou ze 4.A. Děkuji Lenka Valešová

 5. Dobrý den všechny vás zdravíme, fotky jsou super pozdravujte Honzika Svitka a ať moc nezlobí 🙂 Dagmar

 6. Všechny Vás zdravíme do Varvažova. Děkujeme za pěkné fotky a informace, které nám píšete. Krásně si ještě užijte zbytek pobytu. Moc pozdravů posíláme Káťe Kricnerové a zitra se na ni těšíme. Zuzana a Vašek Kricnerovi

 7. Krásný den, zdravím všechny výletníky , výletnice a jejich paní učitelky . Užijte si zbytek pobytu…. P.Francová

 8. Krásné sluníčkové ráno z Velvar.Moc děkujeme za fotečky,jsou nádherné a dětem jak je vidět se mic líbí.Moc pozdravujeme Martínka Veselého a posíláme pusinku od mamky a taťky.Užijte si poslední den a zítra naviděnou.

 9. Dobrý večer,
  posíláme velké pozdravení naší Emmince Zimmermannové. Na spoustě fotek je vidět, že se děti vážně nenudí. Jen tak dál 🙂
  Zimmermannovi

 10. Dobrý pozdní večer,
  hlásíme se znovu z Varvažova.
  Moc děkujeme za vzkazy, děti měly radost i nás moc potěšily. Dnes jsme dopoledne absolvovali Varvažovský pětiboj, kde si děti zasportovaly v klasických i netradičních disciplínách, K obědu jsme měli segedínský guláš s knedlíkem. Po poledním klidu děti čekala další etapa celotáborové hry, koupání a příprava na večer, kde děti předvedly své umění v soutěži Tvoje tvář má známý hlas. Byly fantastické, moc se snažily, všechna vystoupení se povedla. Po skončení soutěže nás čekala prodloužená diskotéka a teď už jsou děti v postelích.
  Přejeme dobou noc a zítra se opět ozveme;-)
  Kolektiv pedagogů ZŠ Velvary

  1. Obrovsky pozdrav jeste jednou prosim Honzikovi Jarkovskemu…moc mi chybi a myslim na nej kudy chodim….dekuji za vyrizeni mamina Hana Kuklova

 11. Krásný dobrý večer vám všem do Varvažova.
  Moc děkujeme za zprávičky a fotky. Užijte si zbytek pobytu a prosím vyřiďte pozdrav Verunce Brejníkové od mámy a táty. Děkuji. H.Brejníková

 12. Dobrý večer posílám våm pozdrav ze slunečných velvar moc tam všechny děti pozdravuji hlavně posílám pozdrav pro moji terezku bohmovou ať si to tam děti ještě užijí než se vrátí domů maminka Alice bohmová

 13. Dobrý den posīlám vám pozdrav ze slunečných velvar ať si to děti ještě užijí než se rozjedou domů pozdravujte ode mne mou dceru Terezku bohmovou

 14. Dobrý den moc krásné fotky,děti si to užívají z plna hrdla tak to je super ani se jim nebude chtít zpátky domů všechny pozdravujem a velkou pusinku posílám mojí JANIČČE HORNANOVÉ.

 15. Dobrý den, ahoj,

  všichni Voříšci z Velvar posílají spoustu pozdravů usměvavé partičce výletníků a jejich statečným pedagogům 🙂

  Mějte se báječně a v pátek se těšíme na viděnou 🙂

  H.V.

 16. Dobrý den, fotky jsou nádherné. Zdravím z Velvar Natálku Matyášovou. Hezky si to všichni užijte. Jitka Matyášová

 17. Posíláme další pozdrav z Varvažova. Počasí nám „přeje“ , děti jsou v pořádku. Dnes jsme se dopoledne trochu učili, odpoledne se děti koupaly, byly v lese a plnily první etapu celotáborové hry – Staré řecké báje a pověsti. Večer jsme se věnovali nácviku vystoupení na závěr pobytu, kdy nás čeká program Tvoje tvář má známý hlas a hrám na hřišti.
  V táboře je otevřený kiosek (po obědě a po večeři), kde si děti mohou koupit nanuky a další pochutiny, za které snaživě utrácí.
  Trochu nás zlobí internetové připojení, ale snad se nám zase zítra podaří vše umístit na stránky.
  Děti moc pozdravují a my též 😉
  Kolektiv pedagogů ZŠ Velvary

  1. Ahoj kolegyně,
   buďte statečné, tolerantní, milé, usměvavé a dobré :))) I my ve Velvarech, na všech výletech a akcích v tropických vedrech, takové jsme. Myslíme na Vás. Přijeďte všichni zdraví. Věnujte se i environmentální výchově!
   Moc zdravíme :)))
   M. Č.

   1. Ahoj drahá kolegyně,
    vše co jsi napsala, plníme do posledního puntíku. Enviromentální výchova se stala naším koníčkem 😀 Těšíme se na pondělní Ekologický den.
    Posíláme ti pozdrav z přechodného bydliště ve Varvažově;-)

    Pavla, Iva, Alena, Magda a Lenka

 18. Dobrý den, všechny moc pozdravujeme z rozehřátých Velvar. Díky za krásné fotky, kde jste všichni spokojený podle vašich úsměvů od ucha k uchu. To je super 🙂 Posíláme pozdrav a pusu pro Terezku Kolářovou a užívejte si to tam. S pozdravem PK

 19. Dobrý den,moc děkujeme za krásné fotečky,jen mě mrzi,že tam nejsou moc čtvrťáci.Jinak se určitě máte skvěle a užíváte si,moc bych chtěla pozdravovat Martiínka Veselého ze 4.B a poslat mu pusinku,mějte se krásně.S pozdravem HanaHana

 20. Dobrý večer,
  posíláme pozdrav z Varvažova.
  Cesta byla v pohodě, nikdo nezvracel. Po příjezdu jsme šli na oběd, sbaštili jsme řízek s bramborovou kaší a pak nás čekal, pro některé téměř nepřekonatelný úkol, povléct si postele 😀
  I to jsme zvládli a po poledním klidu se děti seznámily se svými vychovateli a ve skupinách absolvovaly odpolední program (míčové hry, koupání, procházka v lese….). Po večeři (milánské špagety) nás čekala diskotéka, kterou si děti náležitě užily 😀
  Teď už jsou všichni v postelích, tak přejeme dobrou noc 😉
  Zítra se opět ozveme s dalšími informacemi;-)
  kolektiv pedagogů ZŠ Velvary

  1. Dobry den,nalezite si vsichni uzijte skolu v prirode a vthledem k tomu,ze posta z nemecka by do Vaseho odjedu neprisla,tak prosim i vyrizeni pozdravu pro Honzika Jarkovskeho od jeho maminky:))dekuji s pozdravem Hana Kuklova;)

  2. Dobrý den všechny vás pozdravujem,počasíčko se podařilo to je super co nejvíce si to užijte .Pozdravujte mojí JANIČKU HORNANOVOU mamina Květa Berkyová.

Comments are closed.