Fitdance – nabídka cvičení pro děti a dorost

Vážení rodiče,
ve spolupráci se ZŠ ve Velvarech, přicházíme s nabídkou cvičení pro děti a dorost.

Cílem je „odtrhnout“ děti od počítačů, mobilních telefonů apod. Děti se zároveň učí disciplíně, seznamují se se svými povinnostmi a při pravidelném docházení na tuto hodinu získávají, pomoci instruktora, taneční návyky a zapojují se tak aktivně do pohybu, který je baví.

Každý rok se konají soutěže, středočeský evropský pohár, Mia festival apod., kde děti předvedou, co se naučili a možná i získají umístění.

Instruktor Pavel má za sebou mnoho úspěchů v podobných soutěžích.

Naposledy vyhráli v soutěži středočeský evropský pohár, kde se s MŠ v Černuci umístili na 1. místě a vyhráli cenu poroty.

Budeme se na Vás těšit od 29.5. 2017 každé pondělí od 16.00 v tělocvičně ZŠ Velvary.

Cena je 50 Kč/1 hoď.
Platí se předem každý měsíc na protiúčet, který vystavuje instruktor na místě.

Více info na: 773 002 420