Hry třetího tisíciletí

Hry 3. tisíciletí byl projekt, který v roce 2000 vznikl na podporu volnočasových aktivit. Nešlo o porovnávání výkonnosti jednotlivých škol, ale o soutěžení družstev náhodně vytvořených v místě konání. 

 Pro velký zájem a úspěch jsme s okolními školami (Klobuky Noutonice a Velvary) tuto tradici obnovili. 29.-31.5. si 46 vybraných dětí vyzkoušelo v Hořešovicích šátkovanou, pronášenou, pálkovanou, lukostřelbu, Kin-ball, vodní přehazovanou, jízdu ve člunu a na paddleboardu, hobby horsing, noční a strategické hry… Sedm zlatých klíčů od České Země bylo naše téma. Hrálo se divadlo o tom, jak Eliška Přemyslovna prchala do Bavor kolem studánky Královky, vyráběly se erby a rekvizity. Všechny aktivity byly o spolupráci, přátelství a týmové pohodě.

Děkujeme všem, kteří si s námi 3 dny hráli.

D.H.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..