Nežádoucí chování žáků naší školy

Vážení rodiče, 

chtěli bychom Vás upozornit na nežádoucí chování žáků naší školy. Na Instagramu byla založena neveřejná skupina s názvem: „Drbyzsvelvary“, kam žáci zasílají své příspěvky. Bohužel obsah některých příspěvků je častokrát dost nevhodný. Vulgární výrazy, týkající se spolužáků i vyučujících, jsou u konkrétních osob se jmény. Žádáme Vás, abyste s dětmi pohovořili o chování na sociálních sítích a upozornili je na fakt týkající se kyberšikany, která je trestním činem. V rámci prevence byly a jsou děti poučeny o chování na sociálních sítí. Žáci si neuvědomuji možné důsledky svého nevhodného chování. 

Děkujeme za spolupráci při řešení tohoto problému. 

Metodik prevence  

Mgr. Václava Dvořáková 

Dne: 5.12.2022 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..