CO2 Liga – 1. mise

Co je to CO2 LIGA? Jedná se o celoroční enviromentální program, kterého se účastní týmy škol z ČR. Náš tým se vytvořil z žáků Přírodopisného semináře.
Projekt se týká klimatických změn na naší Zemi a krizí s tím spojenou. Různé organizace a hnutí na naší planetě usilují o nápravu a svět bez emisí skleníkových plynů, zástavu oteplování Země, a tím i menší nepříznivé dopady na životní prostředí. My se snažíme proniknout do celé problematiky a své postřehy a nápady předávat dál. Jsme na konci 1. mise. Výsledky naší práce jsme zveřejnili na nástěnkách v naší škole, připravenou prezentaci k tématu jsme použili pro osvětu žáků nižších ročníků a pro širší veřejnost sdílíme některé výsledky aspoň formou fotografií i zde, na našich webových stránkách.
Tým žáků z 9. ročníků

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..