Lyžařský a snowboardový kurz 2022

ubytování: Liščí farma Vrchlabí,
termín kurzu: 28.2.- 4.3. 2022
sjezdovky: Kněžický vrch, Herlíkovice, Bubákov,
účastníci: očkovaní i neočkovaní žáci 6. -9. ročníku.

Přihlášení na kurz:
-Žáci 7. ročníku od středy 12.1. od 20 hodin.
-Ostatní žáci 2. stupně od čtvrtka 13.1. od 20 hodin

Online přihlašování zde: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=b0ylS6_K00ym7asEnsd6z4aYWVdh5Z1KnnLXK-PmTmBUOUowTTMzQVBRNFhET0NOMlBZQjRSSlo3OS4u
Předběžná kapacita kurzu je 45 žáků, po naplnění kapacity budou další zájemci zařazeni mezi náhradníky.

Seznam přihlášených:
Vzhledem k velkému počtu zájemců, byli žáci 6.ročníku přesunuti na konec seznamu náhradníků ( žáci 6.ročníku budou mít v příštím roce přednost ).
Náhradníci budou postupně oslovováni dle pořadí v seznamu.

Cena kurzu a pokyny k platbě:
Cena kurzu: cca 4000,- Kč (doprava, pobyt, strava).
Zálohu 2000,- Kč, prosím, plaťte do 31.1. 2022 na účet 390885309/0800, variabilní symbol 3. Do zprávy uveďte jméno dítěte a třídu.
Pokud jste náhradníci, s placením zálohy vyčkejte, jakmile se uvolní místo, kontaktujeme Vás. S doplatkem zatím počkejte, vyjednáváme cenu dopravy. Částku 1500,- Kč na vleky a případnou dopravu na svah budeme vybírat při odjezdu.

V současné době je před odjezdem potřebný PCR test. (stále řešíme a sledujeme aktuální Covid situaci a záležitosti s touto situací spojené).

V polovině února proběhne schůzka účastníků (6.-9. ročník), kde všichni obdrží aktuální dokumenty potřebné k odjezdu. V současné době je před odjezdem potřebný PCR test. (stále řešíme a sledujeme aktuální „Covid situaci“ a záležitosti s tímto spojené).

Dotazy, prosím, směřujte na: dagmar.hubackova@zsvelvary.cz, tomas.perlik@zsvelvary.cz nebo na vedení školy: petr.dosek@zsvelvary.cz