Představujeme Vám kroužek Aerobik a gymnastika

Trénujeme ve školní tělocvičně, v sokolovně a za hezkého počasí i venku. Líbí se nám sportovní gymnastika. Cvičíme na hrazdě, na kladině, skáčeme přes švédskou bednu, houpeme se na kruzích… Naší nejnovější pomůckou je airtrack žíněnka, na které se dělají ty nejlepší přemety. Ke cvičení také používáme různé sportovní náčiní a milujeme cvičení s hudbou. Až situace dovolí, nacvičíme pro Vás nějaké hezké vystoupení.


g2
« z 11 »

One thought on “Představujeme Vám kroužek Aerobik a gymnastika

  1. Dobrý den, berete prosím i deti od 5 let ? Popřípadě kde najdu přihlášku? Moc dekuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..