Sportovní den mládeže s TAJV

Sportovní den mládeže s TAJV ve Velvarech se uskuteční v pondělí 22.11.2021 od 15-16 hod na hřišti u garáží, ul. Malovarská. Jedná se o národní projekt, kde všichni účastníci akce soutěží v několika kolektivních sportovních aktivitách (tenis, fotbal, florbal, házená, frisbee, basketbal). Nejúspěšnější skupina dětí v závěrečném rozstřelu bude soutěžit o finálová umístění v turnaji. Hráč, který získá nejvíce bodů ve Velvarech, vyhrává první místo včetně vstupenky na Národní finále v Poděbradech (9.12.2021). Právě zde bude vítěz turnaje svým jménem a sportovními výkony reprezentovat město Velvary v konkurenci ostatních vítězů z České republiky. Sportovní akce TAJV je podpořena Městem Velvary.

Těšíme se na vaši účast.
Mgr. Jan Váňa

Organizátor projektu TAJV

www.tajv.cz


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..