Pololetní vysvědčení

Žáci prvních a druhých tříd dnes o obdrželi svá pololetní vysvědčení, ostatní žáci dostanou vysvědčení po návratu do školy.
Již nyní je možné si zobrazit náhled známek, případně slovního hodnocení ve škole online.

Žáci kteří dostávají pouze známky (osmý a devátý ročník) si najdou své známky ve škole online/ hodnocení /výpis hodnocení / hodnocení žáka(studenta) samotná známka se pak zobrazí v posledním sloupci.

Ostatní žáci 2. stupně kteří dostávají kombinaci slovního hodnocení a známky. Najdou své výsledky také ve škole online/ hodnocení /výpis hodnocení / hodnocení žáka(studenta)
V poslední sloupci bude místo známky napáno SL. po najetí myší na tento nápis ze zobrazí slovní hodnocení ve žlutém rámečku.

Žáci prvního stupně, najdou svá slovní hodnocení ve škole online/ hodnocení /výpis hodnocení / hodnocení žáka(studenta)
Po najetí na známku z chování se ve žlutém rámečku zobrazí text slovního hodnocení.

Pro zobrazení hodnocení doporučujeme využít internetový prohlížeč v PC, nebo notebooku, na mobilních zařízeních se nemusí zobrazovat žluté rámečky se slovním hodnocením.