Nový automat na svačinky

Na základě podnětu z žákovského parlamentu byl do naší školy instalován nový automat na zdravé svačinky.

Jak automat na zdravou svačinku funguje?

Všechny výrobky zařazené do svačinového automatu jsou prověřeny nutričním terapeutem, aby byly vhodné pro dopolední svačinu školáka. 

Děti si vybírají svačinky prostřednictvím předplacených karet s platností po dobu jednoho školního roku. Systém je uzavřený, tedy nikdo bez své karty nemůže z automatu zboží vybírat. Karty se dobíjejí bezhotovostně, děti tak nemají v rukou hotovost.

Rodiče se mohou přihlásit ke svému účtu na našem webu a nastavit oblíbené možnosti pro výběr zboží – zakázat odběr výrobků (vhodné například pro alergiky), nastavit si denní limit (vhodné pro děti, které rády utrácejí), nastavit si zasílání různých reportů při poklesu či dobití kreditu.

Více informací najdete na https://www.happysnack.cz/ 

Nový automat na zdravé svačinky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..