Expedice pole louka rybník, les

Pobyt žáků je financován ze státního fondu životního prostředí České republiky – „Expedice pole louka rybník, les“ rozhodnutí č. 05951762, č.j SFZP 079622/2017

Návrat žáků  do Velvar mezi 13:30 – 14:00

Ozdravný pobyt pro žáky 3. a 6. ročníků

aktuálně z pobytu – 6. ročník

Ozdravný pobyt 6. ročníků

Závěrečná zpráva z pobytu EVVO Vlašim:

Milí rodiče,

po týdnu stráveném s Vašimi dětmi, bychom Vám rády poděkovaly. Máte úžasné děti!!!!

Přesto, že někteří jedinci neustále odolávali našim marným pokusům je utahat, jsme si týden všichni báječně užili.

!!!!DĚKUJEME!!!

Martina Štraubová, Dáša Hubáčková, Bára Pavelková, Lenka Procházková.

Fotografie z pobytu  3. ročník

Ozdravný pobyt 3. ročníků Vlašim

INFORMACE K POBYTU VE VLAŠIMI 3. A 6. ROČNÍKY

Odjezd v pondělí v 8,00 hod. od ZŠ. Příjezd v pátek mezi 13,30 -14,00 hodinou.

Adresa ubytování: Podblanické ekocentrum ČSOP Vlašim, Pláteníkova 264, 258 01 Vlašim

Třetí ročníky odjíždějí 1.10., šesté 8.10.
Příjezd 3. ročníky 5.10., 6. ročníky 12.10.

Svým učitelům žáci odevzdají: potvrzení od lékaře, že se mohou zúčastnit – do čtvrtka před odjezdem, bezinfekčnost ( děti dostanou ve čtvrtek), kartičku pojišťovny (originál i kopii), prohlášení o úhradě škody – v pondělí u autobusu, léky – pokud je dítě bere s rozpisem užívání, podepsané.

Pokud bývá dítěti v autobuse nevolno dejte mu před odjezdem léky, nezapomeňte mu je přibalit i na cestu zpět.

Orientační seznam věcí s sebou ( sledujte aktuální předpověď počasí):

• Sportovní oblečení na ven
  • Převlečení na doma – tepláky, mikinu, svetr
  • Trička s dlouhým i krátkým rukávem
  • Teplý svetr, mikinu
  • Lehkou bundu
  • Turistické pevné boty do terénu
  • Holinky
  • Přezůvky
  • Spodní prádlo, ponožky
  • Pyžamo
  • Pokrývka hlavy
  • Pláštěnka
  • Batůžek , láhev na pití, box na svačinu (s sebou do terénu)
  • Hygienické potřeby, ručník, hřeben
  • Blok, pastelky, penál
  • Pracovní sešit z matematiky, českého jazyka ( 3.třída)
  • Knížka, společenská hra – dle uvážení
  • Kapesné dle uvážení

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Před odjezdem jsou 3 (2) volné dny. Pokud Vaše dítě v této době onemocní, neprodleně oznamte tuto skutečnost mailem na miloslava.cervenkova@zsvelvary.cz nebo na tel. 739040121.

Náhradníci jsou připraveni a pokud je během víkendu kontaktuji, mohou odjet s námi v pondělí.

Jedná se o Lauru Dlouhou z 3.B

Vážení rodiče,
naše škola získala od ministerstva životního prostředí dotaci na uskutečnění ozdravného pobytu zaměřeného na kontakt s přírodou a poznávání základních principů její ochrany. Vyjedou dvě skupiny po 40 dětech. Třetí. ročníky (1.10. 2018 -5.10.2018),  šesté ročníky ( 8.10. – 12.10. 2018)

Místo pobytu: Podblanické ekocentrum Vlašim.

Kapacita zájezdu: 40 žáků pro každý termín, ostatní zaregistrovaní budou zařazeni mezi náhradníky.

Celková cena (doprava + strava 5 denně+ pitný režim+ ubytování+ akreditovaný program) je cca 2950,- Kč.  Vaše spoluúčast je 1550,- Kč.
Číslo účtu:                  390 885 309 / 0800
variabilní symbol. :    7
do zprávy pro příjemce napište jméno žáka / žákyně

Přihlášení na akci je možné pouze online na této stránce:
Registrace 6. ročníků – registrujte se kliknutím na tento odkaz: https://goo.gl/forms/6l0kBeWkmsyWU5113
seznam přihlášených najdete zde:

Registrace 3. ročníků  – registrujte se kliknutím na tento odkaz: https://goo.gl/forms/d0YsCdRf8H8OYkeQ2
seznam přihlášených najdete zde:

Pedagogický dohled po dobu celé akce:
3. r. p.uč. Červenková, p. uč. Čížková + p. asistentka
6. r. p.uč. Hubáčková, p.uč. Pavelková, P.uč. Štraubová + 1 další pg. pracovník z naší školy.

Děkujeme za spolupráci, zájem a věříme, že se vašim dětem pobyt bude líbit.

M.Červenková, vedoucí pobytu